ویژه برنامه نوروزی با علی ضیا

IMDB 9
  • ژانر: برنامه گفتگو محور برنامه های علی ضیا
  • سال ساخت: 2024
  • کشور سازنده: ایران
  • زبان: فارسی
  • بازیگران: علی ضیا
  • کارگردان: علی ضیا

خلاصه داستان

امسال هم علی ضیا، مجری نام آشنای کشورمان، مانند بسیاری از سالهای گذشته با ویژه برنامه نوروز خود، لحظاتی شاد و لذتبخش را برای ما رقم خواهد زد. این ویژه برنامه برخلاف سالهای گذشته، مخصوص صدا و سیما نیست و نام علی ضیا در لیست مجریان نوروزی تلویزیون دیده نمیشود. امسال علی ضیا با ویژه برنامه نوروز خود از طریق پلتفرم فیلم خونه به شبکه خانگی میآید.

لیست فصل ها

ویژه برنامه تحویل سال با علی ضیا

ویژه برنامه امسال نوروز علی ضیا رنگ و بوی خاصی داشت. علی ضیا امسال مهمان پلتفرم فیلم خونه بود و فضای ویژه برنامه خود را به موسیقی جنوب ایران اختصاص داد. در این برنامه گروه سیریا و حیدو هدایتی مهمانان ویژه بودند و آشنا، رپر نام آشنای این روزهای ایران برای اولین بار در این برنانه مصاحبه کرد و از زندگی و موسیقی خود گفت. خلاصه مجموعه این گفتگوها و آهنگ های زیبا را می توانید در این خلاصه 2 ساعته مشاهده نمایید.

زبان اصلی

اپیزود اول ویژه برنامه نوروزی با علی ضیا

در این اپیزود، قسمت اول مصاحبه با حیدو هدایتی و اجرای گروه سیریا را مشاهده می کنید. حیدو هدایتی سرگذشت سرودن یکی از مهمترین اثار خود یعنی قطار خالی را تعریف می کند.

زبان اصلی

اپیزود دوم ویژه برنامه نوروزی با علی ضیا

در این ایپزود قسمت دوم مصاحبه با حیدو هدایتی و اجرای زیبای وی را مشاهده می کنید حیدو در این بخش از خانواده و زندگی خود می گوید.

زبان اصلی

اپیزود سوم ویژه برنامه نوروزی با علی ضیا

در اپیزود سوم بعد از یک اجرای زیبا از حیدو هدایتی، به سراغ کردستان زیبا میرویم و از زیبایی های این خطه سرسبز به همراه آیین های نوروزی آن دیدن میکنیم. در این قسمت برای اولین بار با ابولفضل آشنا، رپر آینده دار ایرانی گفتگویی صمیمی میکند و در ادامه شاهد یک اجرا زنده جذاب از او هستیم.

زبان اصلی

اپیزود چهارم ویژه برنامه نوروزی با علی ضیا

در اپیزود چهارم ابولفضل آشنا از مشکلاتش برای اجرا کنسرت در ایران و علاقه زیاد او به این کار میگوید. ذز ادامه این قسمت ما یک اجرا زیبا از سیریا میبینیم و محمد لاریان از زندگی شخصی خود و تاثیر طلاق والدین خود در هنرش میگوید.

زبان اصلی

اپیزود پنجم ویژه برنامه نوروزی با علی ضیا

در اپیزود پنجم ما قسمت دوم مصاحبه با محمد لاریان رو میبینیم و او از تفاوت های خوانندگی با لحجه جنوبی و اصفهانی خود میگوید. ما شاهد یک اجرای زیبا بوشهری از گروه موسیقی دریادلان هستیم

زبان اصلی

اپیزود ششم ویژه برنامه نوروزی با علی ضیا

در اپیزود ششم ما ادامه مصاحبه با محمد لاریان رو میبینیم و او از تاثیر فرهنگ های مختلف در زمان اشغال ایران روی موسیقی بوشهر می گوید. او در این قسمت یک قطعه فولک زیبا بوشهری را اجرا میکند. در ادامه ما باز یک اجرا از ابولفضل آشنا میبینیم.

زبان اصلی

اپیزود هفتم ویژه برنامه نوروزی با علی ضیا

در اپیزود هفتم یک اجرا زیبا دیگه از حیدو هدایتی می بینیم و همچنین یک اجرا از حمید خوسرو را در ادامه می بینیم. در ادامه در یک روز بارانی زیبا گروه دریا دلان هم اجرا میکنند و یک روز پر از موسیقی را با هم می بینیم.

زبان اصلی

اپیزود هشتم ویژه برنامه نوروزی با علی ضیا

در اپیزود هشتم و پایانی این سفر نوروزی، با عوامل پویا تیم آشنا میشیم. این قسمت با اجرای زیبایی از گروه سریا دنبال میشود و با اجرایی زیبا از حیرو هدایتی به پایان میرسد.

زبان اصلی

محتوای پیشنهادی