برنامه پادکست علی ضیا

IMDB 6
  • ژانر: برنامه های علی ضیا
  • سال ساخت: 2024
  • کشور سازنده: ایران
  • زبان: فارسی
  • بازیگران: الهام پاوه نژاد، ریحانه جعفرزاده، کمند امیر سلیمانی، مستانه مهاجر
  • کارگردان: علی ضیا

خلاصه داستان

با ضیا یک برنامه گفت و گو محور متفاوت از علی ضیا است که با افراد مشهور و تاثیر گذار جامعه گفتگو میشود. در این فصل ضیا با زنان موفق ایران گفت و گو میکند و از زوایای جدید به زندگی آنها نگاه می شود.

لیست فصل ها

با ضیا فصل 1 قسمت 1

در این قسمت گفتگویی دوستانه با خانم افسانه حسامی فرد و علی ضیا را میبینیم. افسانه حسامی فرد پزشک موفقی است که تمام عشقش به کوهنوردی است. در این برنامه تمام چالش هایی که افسانه حسامی فرد در صعود به سخت ترین قله های جهان داشته را مشاهده میکنیم.

زبان اصلی

با ضیا فصل 1 قسمت 2

داستانی پر از هیجان از ماجرا های قصاص و بخشش های لحظه آخری اولیا دم. در این قسمت با یکی از فعالترین و موفق ترین بانو های سرزمین مان که سالیان سال تمام تلاشش را برای رضایت گرفتن از اولیا دم بکار برد را مشاهده میکنیم. خانم علیمرادیان از چالش های زندگی شخصی در مواجه با امور خیریه خود را بیان میکند.

زبان اصلی

با ضیا فصل 1 قسمت 3

در این برنامه علی ضیا با اکرم خدابنده، قهرمان تکواندو ایران گپ و گفت صمیمانه ای انجام میدهد. اکرم خدابنده از کمک های بشر دوستانه خود در این برنامه صحبت میکند.

زبان اصلی

با ضیا فصل 1 قسمت 4

گپ گفت صمیمانه با باران نیکراه یکی از موفق تریت خلبانان ایران در برنامه با ضیا. باران نیکراه در این برنامه به چگونگی رسیدن به فضای هنری خود از دکترای فیزیک . خلبانی میگوید.

زبان اصلی

با ضیا فصل 1 قسمت 5

خانم دکتر ساجده خاک سفیدی، یکی از موفق ترین دکترهای زیبایی و بیماری های پوستی در ایران محسوب می شود. خانم خاک سفیدی در یک گفت و گو دوستانه و صمیمی با علی ضیا از مصائب این کار و اتفاقات جالبی که طی این سالها برایش افتاده صحبت میکند.

زبان اصلی

با ضیا فصل 1 قسمت 6

الهام پاوه نژاد یکی از بهترین و موفق ترین بازیگران زن سینمای ایران است. نقش آفرینی او در سریال همسران کماکان در ذهن مخاطبین مانده است. پاوه نژاد از تمام مشکلات و خاطرات تلخ و شیرین دوران کاری خود میگوید.

زبان اصلی

با ضیا فصل 1 قسمت 7

کمند امیرسلیمانی یکی از بازیگران مطرح سینمای ایران است که در خانواده ای کاملا هنرپیشه به دنیا آمده و زندگی کرده است. هنوز نقش آذر در سریال پدرسالار در ذهن همه مخاطبین هست. خانم امیرسلیمانی برای اولین بار در مورد تلخی های زندگی شخصی خود میگوید.

زبان اصلی

با ضیا فصل 1 قسمت 8

مستانه مهاجر یکی از تدوین گر های ایرانی هست که در مورد مصائب بیماری خود در گف و گو با علی ضیا میگوید. او به تازگی از همسر هنرپیشه خود، پژمان بازغی جدا شده است.

زبان اصلی

با ضیا فصل 1 قسمت 9

نسیم مرعشی زادهٔ سال 1362 در اهواز، فارغالتحصیل رشته مهندسی مکانیک، نویسنده و روزنامهنگار ایرانی است. وی با کتاب پاییز فصل آخر سال است در سال 1393 برنده جایزه ادبی جلال آلاحمد شد. خانم مرعشی در مورد کار خود با علی ضیا گفت و گو میکند.

زبان اصلی

با ضیا فصل 1 قسمت 10

گپ و گفت صمیمانه با پریوش نظریه بازیگر مطرح ایرانی با علی ضیا. بر خلاف تصور خانم نظریه بسیار انسان خجلتی است و از مصائب با روبرو شدن با دوربین بیان میکند.

زبان اصلی

با ضیا فصل 1 قسمت 11

ریحانه جعفرزاده از بازماندگان زلزله مهیب بم بود. او از رنج هایی که در این واقعه کشیده صحبت میکند. او تنها بازمانده خانواده خود هست و تمامی اعض خانواده خود را در این واقعه از دست داد. زلزله بم یکی از بدترین و مرگبارترین زلزله های تاریخ ایران بود که جان خیلی از مردم را گرفت.

زبان اصلی

محتوای پیشنهادی

ارسال نظر